Obchodník | K&L Rock 1
K&L Rock Group / Kariéra / Obchodník

Obchodník

Zveřejněno: 09.03.2022

O nás

Jsme investiční skupina působící v oblastech realitního developmentu, kapitálových trhů a dlouhodobých investic. Zastáváme tři základní hodnoty - integritu, odhodlanost a osobní přístup. A to nejen k našim klientům, ale napříč celou společností. Jsme oddáni poskytovat nejvyšší úroveň služeb a dosahovat vynikajících výsledků.

Hledáme do svého týmu obchodníka, který má vášeň pro obchod, orientaci na výsledky a chuť rozvíjet své obchodní dovednosti.

Pokud hledáte dynamickou práci, kde můžete uplatnit své schopnosti a růst, pak hledáme právě Vás! Jsme schopni Vám poskytnout platformu, zázemí a všechno potřebné k dosažení těch nejvyšších cílů. Pojďte do toho společně s nami.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Akvizice nových klientů
  • Komunikace se zákazníky a budování vlastního portfolia
  • Prezentace produktů a příprava obchodních nabídek
  • Základní administrativní činnost, jednoduchá práce s PC (Excel, Word, CRM)
  • Spolupráce s dalšími odděleními na plnění obchodních cílů

Požadavky:

  • Praxe v obchodní činnosti výhodou nikoliv podmínkou
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Proaktivní přístup a orientace na zákazníka
  • Ochota učit se a rozvíjet své obchodní dovednosti
  • Základní dovednosti s PC
  • Trestní bezúhonnost
  • Středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • Fixní plat 40.000,- + provizní systém dle obchodních výsledků
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Příjemný a dynamický pracovní kolektiv
  • Firemní benefity (školení, teambuildingy)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta

Pevná pracovní doba:

  • 08.30 – 17.00, pátek do 15:00, víkendy a svátky nepracujeme.
  • Služební telefon i k osobním účelům.
  • Seniorní tým specialistů a analytiků - podporu při obchodních jednáních.

Pokud máte obchodního ducha a touhu uspět, pošlete nám svůj životopis a přidejte se k týmu K&L Rock!

Kontaktní formulář

Přiložte prosím CV

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Fatal error: Uncaught Error: Class 'Component' not found in /data/web/virtuals/268673/virtual/www/footer.php:3 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/268673/virtual/www/career_detail.php(172): include() #1 {main} thrown in /data/web/virtuals/268673/virtual/www/footer.php on line 3